kurzy vaření – základní informace

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!

Pro všechny zájemce o kurzy vaření a držitele dárkových poukazů.

Kurzy vaření ve studiu kulinář končí v září 2018.
Včas si proto rezervujte místo na některé z nabízených akcí. Kurzy a školy vaření jsou vypisovány pravidelně s předstihem 5 – 8 týdnů. DRŽITELŮM DÁRKOVÝCH POUKAZŮ nabízíme možnost přímé komunikace s cílem nabídnout žádanou akci ve vyhovujícím termínu. Doplňte prosím informace ve formuláři ZDE.[sg_popup id=”1″ event=”onload”][/sg_popup]


STUDIO KULINÁŘ najdete na adrese – Lannova tř. 92/53, České Budějovice – mapa zde

Ceny pro rok 2018:
Cena za KURZ VAŘENÍ 1.200,-  (1 lekce v trvání 5 hodin)
Cena za KURZ VAŘENÍ STEAKY 1.500,-  (1 lekce v trvání 5 hodin)
Cena za ŠKOLU VAŘENÍ 600,- (1 lekce v trvání 4 hodiny)

Kuchařské kurzy a školy vaření pořádáme při minimálním počtu 6 – 8 osob.

Často kladené dotazy:

– není v programu kurz, který by Vás zajímal? Napište Váš požadavek na e-mail: kurzy@studiokulinar.cz
 – chcete uspořádat soukromý kurz pro Vás a Vaše přátele? Napište e-mail na: kurzy@studiokulinar.cz . Vybereme termín, který Vám bude vyhovovat
– chcete věnovat kurz vaření jako nevšední dárek? Dárkový poukaz zakoupíte v Obchodě Kulinář v ulici U Černé věže v Českých Budějovicích nebo prostřednictvím eshopu na těchto stránkách.

kuchařské kurzy

Kuchařské kurzy jsou určeny všem, kdo chtějí zažít příjemný večer, naučit se vařit něco nového a ochutnat kulinářské lahůdky. Konají se zpravidla v podvečer a večer během pracovního týdne, případně o víkendech. Pokud nemůžete najít v kalendáři akcí kurz, který se Vám líbí, jednoduše napište žádost o zařazení Vámi požadovaného kurzu a my se pokusíme Vám vyjít vstříc. Zajímá Vás kurz, který není v nabídce vůbec? Neváhejte nám navrhnout i zcela nové téma dle vašeho zájmu. Veškeré dotazy, návrhy či připomínky, prosím posílejte na adresu: kurzy@studiokulinar.cz

škola vaření

Cílem školy vaření je naučit účastníky připravovat v programu stanovené pokrmy, vysvětlit a předvést k tomu vše důležité. Délka trvání je odvislá od tématu, zpravidla 4 – 5 hodin. Škola vaření probíhá zpravidla v podvečer během pracovního týdne.

 

párty s kulinářem

Nevšední zábava pro skupiny, ideální např. jako rodinná oslava spojená s vařením a ochutnávkami podle Vašeho přání. Připravíme pro Vás kurz dle Vašich představ, stačí dát dohromady partičku osob, kteří se chtějí bavit v netradičním duchu.
Délka trvání, termín i cena po projednání a vzájemné dohodě. Pro 8 – 12 osob. Akci lze zajistit také mimo Studio Kulinář, především při větším počtu  zájemců.  Není nic jednoduššího, než nás kontaktovat a domluvit si datum kurzu.

firemní akce

Výzva pro malé i větší kolektivy – totiž i vaření může být velmi soutěživé a lehce adrenalinové.  Uspořádáme pro Vás tzv. teambuildingovou párty. Nevšední zábava pro firmy spojená s vařením a ochutnávkami podle Vašeho přání. Délka trvání, termín i cena po projednání a vzájemné dohodě. Pro 8 – 12 osob.  Při zájmu většího počtu osob jsme schopni zajistit akci také mimo Studio Kulinář.