Historie a současnost

Společnost STUDIO KULINÁŘ s.r.o. byla založena v listopadu 2010 s cílem přinést novou kvalitu pro všechny, kdo rádi vaří.

Od roku 2011 pořádá pod vedením kulináře Petra Stupky oblíbené kurzy vaření a ve svém obchodu nabízí vybrané kuchyňské potřeby.

V roce 2012 je registrována ochranná známka "Kulinář Petr Stupka" a s ní přichází na trh první série originálního koření, jehož hlavní předností je kvalita a čerstvost. Kořenící směsi obsahují jen 15% soli a jsou zcela bez nepřirozených látek. Díky garantované kvalitě je zboží u zákazníků oblíbené a stále roste jeho spotřeba. Postupně se portfolio KOŘENÍ KULINÁŘ rozrůstá na 26 druhů, které doplňují originální cukrové pasty pro pečení - citronové a vanilkové čarování a další dvě pasty skvělé k masovým pokrmům - křenové a česnekové čarování.

Celý sortiment koření kulinář je vyráběn firmou Jiří Červenka v Sezimově Ústí nedaleko Tábora.

V současnosti jsou kurzy vaření a prodej zboží do kuchyně a domácnosti soustředěn v provozovně KULINÁŘ v ulici U Černé věže 17, České Budějovice. Zboží je distribuováno ze skladu v Českých Budějovicích zásilkovou službou k téměř 200 obchodníkům i přímo do domácností po celé ČR viz prodejní místa

Více informací na www.kulinar.cz