Společnost STUDIO KULINÁŘ s.r.o., je dynamicky se rozvíjející společnost, které působí na trhu již 10 rokem. Její vlastní produkty jsou špičkou v oboru. Předmětem činnosti je výroba a velkoobchod s kořenícími přípravky. Druhou významnou aktivitou je velkoobchod s kuchyňskými potřebami předních Evropských výrobců.

HLEDÁME Obchodní zástupce pro regiony:

Praha, Jižní Morava

Role: akvizice nových zákazníků z oblasti potravin, zdravých výživ, kuchyňských a domácích potřeb.

Popis pozice

Požadujeme:  SŠ/VŠ (potravinářské zaměření výhodou)

především zaujetí pro obchod a nadšení pro „dobré jídlo"

       zkušenosti a dovednosti obratného obchodníka

       spolehlivost pro naše obchodní partnery

       maximální nasazení, které je nám všem vlastní

       samostatnost, chuť jednat s lidmi a navazovat obchodní vztahy

       příjemné vystupování je samozřejmostí

       časovou flexibilitu a loajálnost

       ŘP skupiny B

       dobrá znalost práce na PC, povědomí o práci s elektronickými katalogy

Nabízíme:

       Zavedené a oblíbené produkty pod taktovkou známého kuchaře Petra Stupky.

       Férový a individuální přístup - jsme otevření a zodpovědným a pracovitým lidem rádi vyjdeme vstříc.

       Uvedení do tajů našich koření a sdílení našeho know how.

       Dobrou podporu prodeje pro prodejny i zákazníky.

       Pevný plat jako základ, samozřejmě patřičný podíl na zisku (motivující bonusový systém) a možnost být součástí dalších našich aktivit.

       Forma spolupráce je individuální po dohodě obou stran.(práce na HPP nebo ZL). Nástup co nejdříve.

       Možnost využívat firemní automobil i k soukromím účelům.

       Veškerá technická podpora (CRM systém + elektronický prodejní katalog).

Př  Příspěvek na stravování.(při HPP)

      Náplň práce:​

Co jako obchodník – kulinář budete dělat?

       Objíždět vybraný region, vytipovávat nové prodejny a navazovat spolupráci.

       Opečovávat a navštěvovat místa, se kterými spolupráci domluvíte.

       Jednat s většími i drobnými podnikateli a majiteli lokálních obchodů, a nabízet produkt, který se hodí do každého obchodu, krámku či večerky a pro který se zákazníci rádi vrací.

       Poradenství a zpracování cenových nabídek a poptávek.

       Práce se systémem, identifikace plus práce s elektronickým katalogem.

Nástup možný IHNED

Životopisy prosím zasílejte ve formátu word nebo pdf.

Bez přiloženého životopisu nebudete zařazeni do výběrového řízení

Zaujali jsme Vás a máte pocit, že hledáte to samé co my? Pošlete nám své CV a přidejte pár vět o tom, co nám můžete nabídnout a proč si myslíte, že potřebujeme právě Vás.

Bližší informace Vám sdělí:

Bc.Antonín WALD

mob.:+420 777 642 004

E-mail: antonin.wald@studiokulinar.cz

Přečtěte si o nás

Kulinář Petr Stupka: Nikdy není pozdě začít znovu!