KOŘENÍ KULINÁŘ

Už dlouho jsem připravoval vlastní nabídku i kompozice chutí a vůní, které dovedou proměnit, pozdvihnout či ozvláštnit všední i sváteční pokrmy.

Koupit solidní koření v naší vlasti není snadné. V běžné kulinářské praxi jsme zvyklí používat přemíru koření a ochucovadel, které často zastírají samotné suroviny. Díky tomu jsem zjistil, že můj cíl ne...

Už dlouho jsem připravoval vlastní nabídku i kompozice chutí a vůní, které dovedou proměnit, pozdvihnout či ozvláštnit všední i sváteční pokrmy.

Koupit solidní koření v naší vlasti není snadné. V běžné kulinářské praxi jsme zvyklí používat přemíru koření a ochucovadel, které často zastírají samotné suroviny. Díky tomu jsem zjistil, že můj cíl není tak nasnadě, jak se ve svém počátku jevil.

Jsem rád, že vám mohu nabídnout svoji sérii koření, kterou jsem spolu s přáteli i zákazníky Studia kulinář vytvořil tak, aby byla originální a přitom jednoduchá, čistá a snadno použitelná.

Vyjma sypkých směsí nabízíme také ochucovací pasty. To jsou dvě varianty originálního ochucování. Cukrový krém s pravou vanilkou nebo výtažky citronů. Na druhé straně česnekové čarování, které se skvělé hodí např. k masitým pokrmům.

Těším se na vaše reakce a z celého srdce si přeji, aby vám nabízené zboží přišlo k chuti.

Zobrazit

KOŘENÍ KULINÁŘ Počet produktů: 34

Podkategorie

 • Kořenící směsi
 • Jednodruhové koření
 • Kořenící soli
 • Ochucovací pasty

  Ochucovací pasty, to jsou dvě varianty originálního ochucování. Cukrový krém s pravou vanilkou nebo výtažky citronů. Na druhé straně česnekové čarování, které se skvělé hodí např. k masitým pokrmům.

 • Dárkové sady koření

  Nabízíme Vám dárkové kazety ve dvou velikostech                             

                                                                          

  dárková kazeta se 3 ks koření Kulinář                                         dárková kazeta se 6 ks koření Kulinář  Všechny dárkové kazety obsahují sadu originálních receptů od Petra Stupky.
 • Dochucování
 • Rychle na stůl

  Představujeme Vám novou řadu výrobků z dílny Kulináře Petra Stupky "Co takhle dát si...". Jedná se o směsi pro přípravu již celého pokrmu, stačí přidat pouze základní surovinu, kterou se chystáte připravovat.
  Jako první spatřilo světlo světa směs k ochucení tolik oblíbeného pokrmu Rybí hranolky, přejeme dobrou chuť a těšte se na další z této speciální řady.

 • Sypané koření (v sáčku)
na stránku
Zobrazeno 1 – 30 z 34 položek
Zobrazeno 1 – 30 z 34 položek